Експериментальна танкова гармата калібру 120 мм

Читати далі

Уніфікований бойовий модуль "Шквал" КБА.105

Читати далі

30-мм ствол автоматичної гармати КБ.113 (2А42)

Читати далі

Автоматична гармата калібру 30 мм КБА-2

Читати далі

30-мм ствол автоматичної гармати КБА-2 (2А72)

Читати далі

125-мм гладкоствольна танкова гармата

Читати далі

Буксирувана гаубиця калібру 152 мм

Читати далі

Полегшений міномет калібру 82 мм

Читати далі

60 мм міномет КБА.118

Читати далі

Гранатомет КБА-117

Читати далі

Гранатомет КБА-119

Читати далі

23/07/2020

Результаты поиска

Все результаты

Інформація щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

 

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння» виготовляє продукцію оборонного призначення. Підприємство є єдиним в Україні виробником п’яти найменувань виробів для озброєння  бронетехніки.

Впродовж останніх двох років, у зв’язку з відсутністю замовлень від Міністерства оборони України на виготовлення продукції військового призначення та конструкторських розроблень, підприємство опинилось у скрутному фінансовому становищі, і як наслідок станом на 2020 рік має заборгованість по заробітній платі перед працівниками підприємства а також з податків, зборів та інших загальнообов’язкових платежів.

Адміністрацією підприємства систематично вживаються заходи по виходу підприємства із складної фінансової ситуації, зокрема проводиться пошук замовників на продукцію підприємства, в тому числі інозамовників, проводиться переддоговірна робота, претензійна робота з контрагентами, які не розрахувались з ДП КБАО за отриману продукцію. Окрім того, керівництвом систематично проводиться інформаційна робота з трудовим колективом, в тому числі загальні збори та робочі зустрічі.

Адміністрацією підприємства спільно з керівництвом ДК «УКРОБОРОНПРОМ» у 2020 році вирішено питання щодо виключення підприємства з реєстру боржників МОУ, що в свою чергу дозволило укладення контрактів на умовах отримання передплати, наразі вирішується питання про шляхи фінансування для погашення наявних боргів по заробітній платі та податкам.

На останніх загальних зборах, між трудовим колективом, профспілковим комітетом та адміністрацією досягнуто спільної домовленості щодо графіку погашення заборгованості, а саме основна частина боргу по заробітній платі буде виплачена впродовж серпня, а решта до кінця 2020 року.

За умови оптимізації фінансового стану, до кінця 2020 року підприємство в повній мірі відновить роботу та платоспроможність, погасить наявні борги.